Konst Modern svensk konst
1183635
Torsten Esbjörnsson
(1925-2012)
Torsten esbjÖrnsson, akryl på pannå.

TORSTEN ESBJÖRNSSON, akryl på pannå.

Polykromt mönster. Signerad och daterad a tergo Torsten Esbjörnsson, 1993-95, ca 49x54 cm.

Nött i kanterna.

Vera Lind
Vera Lind
Filialchef Malmö
+46 739 400 825

Utropspris
3 000 SEK