Konst Grafik
1183859
Jan Voss
(Född 1936)
Jan voss, färgträsnitt, sign.
Jan voss, färgträsnitt, sign.
Jan voss, färgträsnitt, sign.

JAN VOSS, färgträsnitt, sign.

Komposition. Signerad och daterad Voss -90, numrerad 149/200. Bildyta ca 77 x 117 cm.

Ej examinerad ur ram.

Vera Lind
Vera Lind
Filialchef Malmö
+46 739 400 825

Utropspris
3 000 SEK