Konst Grafik
1183870
Joan Miró
(1893-1983)
Joan miro, färglitografi, 1976.

JOAN MIRO, färglitografi, 1976.

Placard. Numrerad 480/500. René Char. Bildyta ca 77 x 55 cm.

Ej examinerad ur ram.

Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Utropspris
3 000 SEK