Design Övrigt
1183907
Kati Tuominen-Niittylä
(Född 1947)
Kati tuominen-niittylÄ, kannor 3 kpl, "storybirds", keramik, arabia 1900-talets slut.

KATI TUOMINEN-NIITTYLÄ, kannor 3 kpl, "Storybirds", keramik, Arabia 1900-talets slut.

Svart.
"Olga", höjd 24 cm.
"Ollie", höjd 15 cm.
"Oliver", höjd 33 cm.

Smärre slitage.

Maiju Kemppainen
Maiju Kemppainen

Utropspris
300 EUR