1183927
CHANEL, "Diana", axelbandsväska, år 1996-1997.
Chanel, "diana", axelbandsväska, år 1996-1997.

Svart quiltat skinn. Axelrem med tvinnat svart skinnband i guldfärgad metall. Fodrad med burgundyfärgat läder. Invändigt ett fack. Numrerad. Ca 22x15 cm.

Bruksslitage. På somliga delar högre slitage, nötta kanter undertill. Repor. Läderbandet som är tvinnat genom kedjan är av på ett ställe.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V11
Vera Lind
Vera Lind
Filialchef Malmö
+46 739 400 825

För information om transporter i Finland under den pågående strejken hos Posti.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
10 000 SEK