Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1183978
Kalervo Löytynoja
(Född 1945)
Kalervo lÖytynoja, olja på duk, signerad och daterad -90.

KALERVO LÖYTYNOJA, olja på duk, signerad och daterad -90.

"Antin Mikon kiinteistö", 70 x 85 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T44
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
250 EUR