Samlarföremål Leksaker
1184065
LEHMANN, "TITANIA 779", 1930-38, Tyskland.
Lehmann, "titania 779", 1930-38, tyskland.

Limousine i lackerad plåt i rött och blått, med förare, spiralfjäderverk. Längd ca 25 cm.

Slitage. Bucklor. Färgbortfall. Ej funktionstestad.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
2 500 SEK