1184125
SKULPTUR, brons. Kina, 1900-talets första hälft.
Skulptur, brons. kina, 1900-talets första hälft.

Sittande lärd man (shulao) på oxe. Längd 26 cm.

Slitage, repor, märken.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)739 40 08 18

Utropspris
3 000 SEK