Möbler Fåtöljer & Soffor
1184296
BRUNO MATHSSON, ett par fåtöljer "Ingrid", soffbord, Dux, 1900-talets slut.
Bruno mathsson, ett par fåtöljer "ingrid", soffbord, dux, 1900-talets slut.

Vit textilklädsel. Märkta. Sitthöjd ca 40, total höjd ca 76, djup ca 70 cm.
Soffbord ca 120x80 cm. Etikettmärkt.

Slitage, märken, smuts.

Vera Lind
Vera Lind
Filialchef Malmö
+46 739 400 825

Utropspris
4 000 SEK