Design Möbler
1184361
HANS J WEGNER, karmstol, "JH 513", Johannes Hansen, Danmark.
Hans j wegner, karmstol, "jh 513", johannes hansen, danmark.

Stomme av teak med fast stoppad rygg och sits. Märkt med plakett "Johannes Hansen Cabinet Maker Copenhagen Denmark. Design H J Wegner." Sitthöjd ca 43 cm.

Slitage. Repor. Märken.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
4 000 SEK