Möbler Stolar
1184458
STOLAR 6 st, barockstil, 1900-talets mitt.
Stolar 6 st, barockstil, 1900-talets mitt.

Stomme av mörkbetsad ek med spiralvriden dekor. Fast stoppad rygg och sits, klädsel av konstskinn med dekor av pärlsprik. Sitthöjd ca 47 cm.

Senare klädsel. Slitage. Repor. Märken. Fläckar.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
2 500 SEK