Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst Grafik
1184512
VICTOR VASARELY, färgserigrafi, signerad och numrerad 184/250.
Victor vasarely, färgserigrafi, signerad och numrerad 184/250.

Lila komposition. Bladmått ca 62x62 cm.

Ej examinerad ur ram. Smutsigt glas.

Vera Lind
Vera Lind
Filialchef Malmö
+46 739 400 825

Utropspris
3 000 SEK