Konst Grafik
1184584
Peter Dahl
(1934-2019)
Peter dahl, färglitografi, signerad peter dahl med blyerts.

PETER DAHL, färglitografi, signerad Peter Dahl med blyerts.

89 x 60 cm.

Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
3 000 SEK