Konst Grafik
1184590
Philip von Schantz
(1928-1998)
Philip von schantz, färglitografi, signerad v. schantz, numrerad 175/190 och daterad 88.

PHILIP VON SCHANTZ, färglitografi, signerad v. Schantz, numrerad 175/190 och daterad 88.

Vettar, bildyta 47 x 73 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
4 000 SEK