Konst Klassisk svensk konst
1184611
Alfred Wahlberg
(1834-1906)
Alfred wahlberg, olja på duk. signerad och daterad 1857.

ALFRED WAHLBERG, olja på duk. signerad och daterad 1857

Skogslandskap med vattendrag, 75 x 102 cm

Åldersrelaterat slitage. Hål. Vågigt papper eller duk.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

För information om transporter i Finland under den pågående strejken hos Posti.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
5 800
544
601
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
8 nov 18:59
5 800 SEK
8 nov 18:59
5 600 SEK
8 nov 18:58
5 400 SEK
8 nov 18:58
5 200 SEK
8 nov 18:58
5 000 SEK