Militaria Vapen
1184642
KNIV, sk Peer Gynt-kniv, David Andersen, Norge
Kniv, sk peer gynt-kniv, david andersen, norge.

Skaft av masurbjörk. Blad av stål. Slida av läder och sterlingsilver. Bär tillverkarens stämpel. Slida med monogram. Längd med knivslida 24 cm.

Smärre slitage. Repor.

Frida Nyman
Frida Nyman

Utropspris
250 EUR