Möbler Skåp & Byråar
1184700
SKÅP, 1930-/1940-tal.
SkÅp, 1930-/1940-tal.
SkÅp, 1930-/1940-tal.
SkÅp, 1930-/1940-tal.
SkÅp, 1930-/1940-tal.
SkÅp, 1930-/1940-tal.
SkÅp, 1930-/1940-tal.

Fanerat med valnöt, dörrpar med dekor av intarsia och bakomliggande hyllplan samt tre mindre lådor. Benställning av betsad björk. Bredd 110. Djup 40,5. Höjd 114 cm.

Slitage. Fanerskador och fanerlagningar.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N5
Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
4 000 SEK