Diverse Övrigt
1184840
SALTKAR, 6 st, delvis emaljerade, 1900-tal.
Saltkar, 6 st, delvis emaljerade, 1900-tal.

Diameter 5 och 6,5 cm.

Två saltkar saknar insats av glas. Åldersrelaterat slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V70
Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

600
56
62
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
31 okt 13:12
600 SEK
31 okt 11:42
500 SEK