Konst Modern svensk konst
1185600
Max Walter Svanberg
(1912-1994)
Max walter svanberg, textilgrafik, "drömkvinnans kyss", signerad och numrerad s/v i upplaga om 350 ex.

MAX WALTER SVANBERG, textilgrafik, "Drömkvinnans kyss", signerad och numrerad s/v i upplaga om 350 ex.

Ca 101 x 77 cm

Ingen anmärkning.

Vera Lind
Vera Lind
Filialchef Malmö
+46 739 400 825

Utropspris
3 000 SEK