Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Möbler Fåtöljer & Soffor
1185630
TORD BJÖRKLUND, vilfåtölj, "Skye" IKEA 1900-talets senare del.
Tord bjÖrklund, vilfåtölj, "skye" ikea 1900-talets senare del.

Stomme av förkromad metall, lös dyna klädd med skinn, sitthöjd ca 30, längd ca 170 cm

Åldersrelaterat slitage. Avnött. Fläckar. Märken.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK