Möbler Bord
1185689
SOFFBORD, funkis, 1940-tal.
Soffbord, funkis, 1940-tal.
Soffbord, funkis, 1940-tal.
Soffbord, funkis, 1940-tal.
Soffbord, funkis, 1940-tal.
Soffbord, funkis, 1940-tal.
Soffbord, funkis, 1940-tal.

Soffbordet har rund skiva på fyra ben. Fanerat med alm. Diameter 100, höjd 65 cm.

Slitage. Fläckar. Fanerskador och fanerlagningar. Renoverat.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N1
Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

För information om transporter i Finland under den pågående strejken hos Posti.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 500
141
155
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
3 nov 13:43
1 500 SEK
29 okt 15:49
1 000 SEK