Möbler Stolar
1185848
PALL, 1900-talets första hälft.
Pall, 1900-talets första hälft.

Målad. Höj- och sänkbar. Höjd ca 72 - 86 cm.

Slitage. Färgbortfall. Torrsprickor. Smärre fläckar.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704-557104

Utropspris
2 500 SEK