Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1186109
TESERVIS, tre delar, jasperware. Wedgwood, 1900-talets början.
Teservis, tre delar, jasperware. wedgwood, 1900-talets början.

Bestående av:
Sockerskål med lock, längd 14 cm.
Tekanna med lock, längd 21 cm (smärre nagg).
Mjölkkanna, längd 14 cm (handtag med lagning).

Slitage, smärre nagg på enstaka, en med lagning.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V17
Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)739 40 08 18

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 500 SEK