Konst Klassisk svensk konst
1186162
Lennart Sand
(Född 1946)
Lennart sand, olja på duk, signerad och daterad -01.

LENNART SAND, olja på duk, signerad och daterad -01.

Tranor i skymningslandskap. 35 x 27 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Utropspris
3 000 SEK