Konst Modern svensk konst
1186388
Bror Ingemar Fröberg
(Född 1921)
Bror ingemar frÖberg, olja på duk, signerad och daterad 66.

BROR INGEMAR FRÖBERG, olja på duk, signerad och daterad 66.

Komposition. 83 x 100 cm.

Smärre fläckar.

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 16

Utropspris
3 000 SEK