1186413
LJUSLAMPETTER, ett par, förgylld mässing, 1800-talets slut.
Ljuslampetter, ett par, förgylld mässing, 1800-talets slut.

För två ljus vardera, hängande prismor. Storlek ca 30x30 cm.

Slitage. Prismor saknas. Omarbetad.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - H40
För information om transporter i Finland under den pågående strejken hos Posti.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Inga bud
0
0
0
Utropspris
250 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (0 bud)