Konst Klassisk svensk konst
1186427
Anders Montan
(1845-1917)
Anders montan, olja på duk. signerad.

ANDERS MONTAN, olja på duk. Signerad.

Interiör från en smedja. 89 x 77 cm.

Färgbortfall i dukens ytterkant invid ram.

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 16

Utropspris
8 000 SEK