Konst Contemporary
1186652
Denise Grünstein
(Född 1950)
Denise grÜnstein, fotogravyr. signerad, daterad 2001 med dedikation a tergo.

DENISE GRÜNSTEIN, fotogravyr. Signerad, daterad 2001 med dedikation a tergo.

"Jaisana". 41 x 53 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
6 000 SEK