Belysning Ljuskronor
1186809
LJUSKRONA, för tre ljus, sengustaviansk stil, 1900-tal.
Ljuskrona, för tre ljus, sengustaviansk stil, 1900-tal.

Mässing, prismor och blått glas. Höjd 55 cm.

Skador, prismor saknas.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N3
Henrik Åberg
Henrik Åberg
Specialist möbler, konsthantverk
+46 (0)8 614 08 37

För information om transporter i Finland under den pågående strejken hos Posti.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Inga bud
0
0
0
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (0 bud)