1186875
MATTA, Kashmar, signerad, ca 390 x 295 cm
Matta, kashmar, signerad, ca 390 x 295 cm.

Obetydligt ytslitage.

Christopher Stålhandske
Christopher Stålhandske
Specialist mattor, textilier och Islamiskt konsthantverk
+46 (0)708 19 12 58

9 000
844
933
Utropspris
18 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (7 bud)
6 nov 17:53
9 000 SEK
6 nov 17:47
8 000 SEK
6 nov 17:47
7 000 SEK
6 nov 17:34
6 000 SEK
5 nov 15:17
5 500 SEK