Möbler Stolar
1187011
STOLAR 6 st tidigt 1900-tal
Stolar 6 st tidigt 1900-tal.
Stolar 6 st tidigt 1900-tal.
Stolar 6 st tidigt 1900-tal.
Stolar 6 st tidigt 1900-tal.
Stolar 6 st tidigt 1900-tal.

Betsat böjträ, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage. Repor. Märken. Fläckar.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK