Möbler Stolar
1187242
STOLAR, 6 st, Lindome 1800-talets början
Stolar, 6 st, lindome 1800-talets början.

Björk, genombruten rygg med nollgaller, fast stoppad sits, raka överkragade bladhölstrade kannelerade ben , sitthöjd ca 47 cm

Åldersrelaterat slitage. Senare klädsel. Renoverad.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - H7
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 13 timmar
2 000
188
208
Utropspris
4 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
21 nov 8:45
2 000 SEK
20 nov 12:08
1 550 SEK