Konst Grafik
1187621
Ilon Wikland
(Född 1930)
Ilon wikland, litografier, 2 stycken, signerade och numrerade 200/210.

ILON WIKLAND, litografier, 2 stycken, signerade och numrerade 200/210.

Motiv ur "Bröderna Lejonhjärta". Bildstorlek ca 22 x 32,5 cm, bladstorlek 32 x 45 cm vardera.

En med smärre fläck. Ej examinerade ur ramar.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Utropspris
2 500 SEK