Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1187649
OKÄND KONSTNÄR, 1800-tal, olja på duk.
OkÄnd konstnÄr, 1800-tal, olja på duk.

Tvätterska. 81 x 117 cm.

Färgbortfall, skador.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - Z1
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
15 100
1 439
1 559
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
10
15 feb 13:50
15 100 SEK
11
15 feb 13:50
14 600 SEK
11
15 feb 12:37
12 100 SEK
10
15 feb 12:37
11 600 SEK
10
14 feb 17:36
10 500 SEK