Konst Grafik
1188119
PABLO PICASSO, efter, färglitografi, ur Verve 29-30 1954, daterad i trycket.
Pablo picasso, efter, färglitografi, ur verve 29-30 1954, daterad i trycket.

Figurkomposition. Bildstorlek ca 26 x 35 cm.

Ej examinerad ur ram.

Vera Lind
Vera Lind
Filialchef Malmö
+46 739 400 825

Slutpris
2 000
188
207
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
9 nov 21:23
2 000 SEK
9 nov 21:15
1 900 SEK
9 nov 21:08
1 800 SEK
9 nov 21:00
1 700 SEK
9 nov 20:44
1 600 SEK