Möbler Bord
1188178
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft.
Soffbord, 1900-talets andra hälft.

Lös skiva av travertin, benställning av körsbär. Längd 120. Bredd 60. Höjd 56 cm.

Smärre slitage. Märken.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
3 000 SEK