Möbler Bord
1188409
SOFFBORD, 1900-talets första hälft.
Soffbord, 1900-talets första hälft.

Soffbord fanerat med ek med flera träslag. Ytterkant med jaktscener. Utdragbar skiva i sargen. Längd 60, bredd 60, höjd 58 cm.

Slitage och smärre skador, fläckar, repor, smärre fanerskador. Torrspricka.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H147
Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

För information om transporter i Finland under den pågående strejken hos Posti.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
3 000 SEK