1188480
Pirkko Lepistö
(1922-2005)
Pirkko lepistÖ, olja på duk, signerad och daterad 1978.

PIRKKO LEPISTÖ, olja på duk, signerad och daterad 1978.

Park på hösten, 62x75 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Utropspris
400 EUR