Militaria Vapen
1188516
KRUTHORN, graverad dekor av djur- och naturscener, daterad 1751, sign JAS.
Kruthorn, graverad dekor av djur- och naturscener, daterad 1751, sign jas.

Ca 20 x 9 cm.

Åldersrelaterat slitage, några sprickor.

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Utropspris
3 000 SEK