Möbler Skåp & Byråar
1188612
BYRÅ/SKÅP, nyrenässans, omkring 1900
ByrÅ/skÅp, nyrenässans, omkring 1900.

Skåp fanerat med valnöt. En dörr överst i form av tre lådfronter med bakomliggande hyllor. Fyra lådor. Bredd 65, djup 61, höjd 155 cm.

Slitage. Repor. Märken. Fläckar. Smärre fanerskador. Smärre sprickor och smärre hål. Nyckel saknas.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N5
Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 500
141
155
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
29 okt 20:43
1 500 SEK