Möbler Bord
1188632
SOFFBORD, marmor, 1900-talets andra hälft.
Soffbord, marmor, 1900-talets andra hälft.

Stomme av mässing och ljusgrå marmor med lös skiva av ljusgrå marmor. Höjd ca 47,5, ca 60x110 cm.

Bruksslitage, smärre nagg.

Vera Lind
Vera Lind
Filialchef Malmö
+46 739 400 825

Slutpris
4 800
451
499
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
16 nov 21:10
4 800 SEK
16 nov 21:09
4 600 SEK
16 nov 21:09
4 600 SEK
16 nov 21:09
4 400 SEK
16 nov 21:09
4 200 SEK