Konst Modern svensk konst
1188695
Bruno Karlsson
(Född 1927)
Bruno karlsson, olja på duk, sign.

BRUNO KARLSSON, olja på duk, sign.

"Sjö i Grangärde Finnmark". Signerad Bruno Karlsson. Ca 60 x 73,5 cm.

Ingen anmärkning

Vera Lind
Vera Lind
Filialchef Malmö
+46 739 400 825

Utropspris
3 000 SEK