Konst Modern svensk konst
1188697
Bruno Karlsson
(Född 1927)
Bruno karlsson, olja på duk, sign.

BRUNO KARLSSON, olja på duk, sign.

Timmerstuga i sommarlandskap. Signerad och daterad Bruno Karlsson -85. Ca 72,5 x 99 cm.

Ingen anmärkning

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T8
Vera Lind
Vera Lind
Filialchef Malmö
+46 739 400 825

För information om transporter i Finland under den pågående strejken hos Posti.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 300
122
135
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (6 bud)
9 nov 17:14
1 300 SEK
9 nov 14:34
1 200 SEK
9 nov 14:34
1 000 SEK
9 nov 9:44
500 SEK
8 nov 9:08
450 SEK