Belysning Bordslampor
1188703
CG HALLBERG, bordslampa, nysilver, 1920-tal.
Cg hallberg, bordslampa, nysilver, 1920-tal.

Bordslampa med rund fot. Krönts av lyra. Höjd 52 cm.

Ej funktionstestad. Smärre slitage. Märken.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704-557104

Utropspris
3 000 SEK