Möbler Bord
1188842
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft.
Soffbord, 1900-talets andra hälft.

Rund skiva med inlagda kakelplattor i dekorativt mönster. Ställning av lackerad metall. Höjd 46 cm.
Diameter 105 cm.

Bruksslitage. Smärre sprickor. Något instabil. Färgbortfall på ställning.

Utropspris
3 000 SEK