Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Smycken Armband
1188910
ARMBAND, guld, fantasilänk
Armband, guld, fantasilänk.
Armband, guld, fantasilänk.
Armband, guld, fantasilänk.
Armband, guld, fantasilänk.

18K guld. Otydliga utländska stämplar. Längd 19,5 cm. Vikt 31,7 gram. Säkerhetskedja defekt

Slitage.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
10 000 SEK