Möbler Fåtöljer & Soffor
1189053
FÅTÖLJER ett par Art Deco-stil 1900-tal
FÅtÖljer ett par art deco-stil 1900-tal.

Fanerade med valnöt och zebrano, stoppad sits och rygg, sitthöjd ca 54, total höjd ca 89 cm

Smärre slitage. Repor. Märken.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK