Möbler Fåtöljer & Soffor
1189060
SVANTE SCHÖBLOM, STOLAR, SKRIVBORDSSTOLAR, två par, "Clipper"/"Snille", Overman för IKEA, 1970-tal.
Svante schÖblom, stolar, skrivbordsstolar, två par, "clipper"/"snille", overman för ikea, 1970-tal.

Sitsar i formgjuten vit plast. Klädda i vinröd textil. Snurrbara. Fot i borstad aluminium. Märkta DESIGN SVANTE SCHÖBLOM OVERMAN MADE IN SWEDEN. Höjd 76 cm.

Två fotpallar medföljer. Sitthöjd 45 cm.

Slitage. Märken. Fläckar.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H127
För information om transporter i Finland under den pågående strejken hos Posti.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

300
28
31
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
29 okt 23:33
300 SEK