Möbler Skåp & Byråar
1189171
VITRINSKÅP Art Deco Wien daterat 1943
VitrinskÅp art deco wien daterat 1943.

Fanerat med valnöt samt svärtade detaljer, front med vitrindel med löst hyllplan av glas, ett dörrpar samt en dörr, längd 135, bredd 51, höjd 166 cm Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Repor. Nagg. Märken. Fläckar. Fanerskador. Ett hyllplan saknas. Tejprester på glas och sida. Fotavslutning till vänster med lagning

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
6 000 SEK