Konst Grafik
1189371
Ola Billgren
(1940-2001)
Ola billgren, litografi, signerad och numrerad 97/100, daterad -83.

OLA BILLGREN, Litografi, signerad och numrerad 97/100, daterad -83

Komposition. 36 x 45 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L123
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

För information om transporter i Finland under den pågående strejken hos Posti.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 500
141
155
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
31 okt 19:15
1 500 SEK
31 okt 19:15
1 000 SEK
30 okt 12:13
400 SEK
30 okt 9:25
300 SEK